ŠK SABINOV

TORYSA OPEN 2016

Propozície

Prihlásení

 

Fide Open Pohorelá 2016

Víťazom turnaja sa stal Vlado Mrva. Gratulujeme!

výsledky

 

V4 OPEN Štiavnica 2016

V kategórii S60 obsadil Peter Demeter pekné druhé miesto. Gratulujeme!

výsledky

 

Z MSR 2016 V RAPID ŠACHU ZLATO a BRONZ DO SABINOVA!!!
4.6.2016 sa v Ružomberku konali MSR v rapid šachu chlapcov a dievčat v kat. do 8,10,12,14,16 a 20 rokov. O svoju prvú ZLATU medailu sa postarala 6-ročná Lívia Cukerová, keď v kat. dievčat do 6 rokov vybojovala 1.miesto. Z chlapcov sa v kat. CH20 v silnej konkurencii podarilo Martinovi Ištoňovi vybojovať BRONZOVÚ medailu.Do poslednej sekundy v poslednej partii bojovali o medailu aj Mišo Verbovský/5.miesto/,Marko Kostelník/5.miesto/ a Adam Dujava/8.miesto/!

 

LIGOVÉ SÚŤAŽE

1.liga východ

Šachisti Sabinova vybojovali extraligu !!!

foto z posledného zápasu

2.liga D

3.liga D2

4.liga D22

Družstvo Klenoty Topas Sabinov obsadilo v konečnej tabuľke 2.miesto

 

Žiacka liga Sabinova

1.kolo – 03.10.2015 výsledky, Propozície foto

2.kolo – 30.01.2016 Propozície; výsledky; foto

3.kolo – 27.02.2016 propozície; výsledky v Žiackej lige; výsledky v Šarišskej lige

 

Súťaže mládeže 2015-16

23.-26.6.2016 – V4 Youth camp Liptov 2016 – Gabriel Guľaš 8. miesto (zo 49 hráčov), výsledky

19.-26.6.2016 – Zlatá Praha – kategória do 20 r., 1. miesto FM Martin Ištoňa, výsledky

05.06.2016 – MSR v rapid šachu Ružomberok – CH20 – 3.miesto – FM Martin Ištoňa; D6 – 1.miesto Lívia Cukerová; výsledky,

28.05.2016 – Semifinále GPX – Humenné  - CH8 – 2.miesto Adam Dujava; CH11 – 2.miesto Gabriel Guľaš; CH14 – 3.miesto Oliver Cuker – všetci traja postupujú do finále GPX; výsledky

14.05.2016 – Šarišská liga mládeže – celkové poradie – D8 – 1.miesto Lívia Cukerova; 3.miesto Lucia Magdová; CH8 – 3.miesto Adam Dujava; CH14 – 3.miesto Dominik Greš; CH20 – 3.miesto Milan Pavlík

14.05.2016 – Šarišská liga mládeže GPX Bardejov – CH8 – 1.miesto Adam Dujava; D8 – 1.miesto Lívia Cukerova; 3.miesto Lucia Magdová; výsledky,

07.05.2016 – Turnaj rytiera Johanesa, Hanušovce n. T. – CH8 – 2.miesto Adam Dujava; CH14 – 1.miesto Dominik Greš; D8 – 1.miesto Lívia Cukerova; D11 – 2.miesto Tamara Radwanska; Výsledky

30.04.2016 – Žiacka liga Košice celkové poradie - D8 – 1.miesto Lívia Cukerová; CH8 – 3.miesto Adam Dujava; D11 – 2.miesto Tamara Radvanska; CH11 – 2.miesto Gabriel Guľaš; CH14 – 2.miesto Oliver Cuker

30.04.2016 – Žiacka liga Košice; 6.kolo – D8 – 1.miesto Lívia Cukerová; D11 – 1.miesto Tamara Radvanska; CH8 – 3.miesto Adam Dujava; CH11 – 1.miesto Gabriel Guľaš; CH14 – 2.miesto Oliver Cuker. výsledky

26.04.2016 – Okresná žiacka liga Snina – 1.miesto (zo 69 hráčov) Gabriel Guľaš; výsledky

16.-23.4.2016 – MSR mládeže – za ŠK Sabinov s zúčastnili: CH8 Adam Dujava výsledky , CH12 Gabriel Guľaš výsledky , CH14 Oliver Cuker, Benjamín Kardis, Michal Verbovský výsledky , CH20 Patrik Kravec výsledky ;

09.04.2016 – Šarišská liga mládeže GPX Raslavice – CH14 – 1.miesto (aj celkovo) Dominik Greš; CH8 – 3.miesto Adam Dujava; výsledky;

02.04.2016 – Žiacka liga Prešov; 5.kolo; D8 – 1.miesto Lívia Cukerová; CH8 – 2.miesto Adam Dujava; CH14 – 3.miesto Dominik Greš; výsledky

02.04.2016 – Dorastenecká liga – semifinále Liptovský Mikuláš – výsledky, foto 

05.03.2016 – Žiacka liga Košice; 5.kolo – celové 1.miesto Benjamín Kardis; D8 – 1.miesto Lívia Cukerová; D11 – 3.miesto Tamara Radvanská; CH14 – 1.miesto Oliver Cuker; výsledky

15. – 16.2.2016 – Levie srdce, Košice – 2. miesto Benjamín Kardis; výsledky

06.02.2016 – Žiacka liga Košice; 4.kolo – D8 – 1.miesto Lívia Cukerová; CH8 – 2.miesto Adam Dujava; D11 – 2.miesto Tamara Radvanská; CH11 – 1.miesto Gabriel Guľaš (celkovo druhý); CH14 – 1.miesto Oliver Cuker; výsledky; 

30.01.2016 – Dorastenecká ligamedzikrajské kolo (Prešov – Košice): 1. ŠK Sabinov A 12 b.; 2. Slávia PU Prešov 12 b.; 3. Slávia Košice 9 b.; výsledky

16.01.2016 – Dorastenecká liga – krajské kolo: 1. Slávia PU Prešov, 2. ŠK Sabinov A, 3. ŠK Stropkov+Svidník, 4. BŠK Bardejov, 5. Reinter Humenné A, 6. ŠK Sabinov B, 7. ŠK CVČ Lendak, 8. Reinter Humenné B – prvý traja postupujú do medzikrajského kola Prešov-Košice; výsledky; foto

16.01.2016 – Žiacka liga Prešov; 4.kolo – CH8 – 1.miesto Adam Dujava; výsledky;

30.12.2015 – Šarišská liga mládeže; 2.kolo (Stropkov) – 3.miesto celkovo + 2.miesto CH20 Patrik Kravec; CH14 – 2.miesto Benjamín Kardis; 3.miesto Gabriel Guľaš; foto; výsledky 

30.12.2015 – Vianočný turnaj Stropkov – D8 – 1.miesto Lívia Cukerová; CH8 – 3.miesto Adam Dujava; CH14 – 3.miesto Dominik Greš; výsledky; foto

12.12.2015 – Žiacka liga Košice; 3.kolo – CH8 – 3.miesto Adam Dujava; CH11 – 3.miesto Gabriel Guľaš; CH14 – 2.miesto Oliver Cuker; výsledky; foto 

05.12.2015 – Žiacka liga Prešov; 3.kolo – CH8 – 2.miesto Adam Dujava; CH11 – 2.miesto Gabriel Guľaš; CH14 – 3.miesto Dominik Greš; výsledky

26.11.2015 – Humenné – Mastrovstvá Prešovského kraja v šachu ZŠ a 1. st. OG – žiaci: 2.miesto Gabriel Guľaš výsledky ; žiačky: 3.miesto Andrea Verbovská výsledky  – obaja postup na MSR ZŠ a 1.st. OG

25.11.2015 – Humenné – Mastrovstvá Prešovského kraja v šachu SŠ – 3. miesto Patrik Kravec výsledky – postup na MSR SŠ

21.11.2015 – Šarišská liga mládeže; 1.kolo (Prešov) – 3.miesto celkovo + 2.miesto do 20 r. Milan Pavlík; výsledky

21.11.2015 – Žiacka liga Prešov; 2.kolo – D8 – 1.miesto Lívia Cukerová; CH8 – 2.miesto Adam Dujava; CH11 – 2.miesto Gabriel Guľaš (2.miesto celkovo); CH14 – 3.miesto Dominik Greš; výsledky

14.11.2015 – Žiacka liga Košice; 2.kolo – CH8 – 2.miesto Adam Dujava; D11 – 1.miesto Tamara Radvanská; CH11 – 1.miesto Gabriel Guľaš (celkovo 2.miesto); CH14 – 3.miesto Oliver Cuker

24.10.2015 – Žiacka liga Košice; 1.kolo – CH8 – 3.miesto Adam Dujava; D11 – 1.miesto Tamara Radvanská; CH11 – 1.miesto Gabriel Guľaš; CH14 – 1.miesto Oliver Cuker (celkovo 3.miesto); 3.miesto Dominik Greš; výsledky;

10.10.2015 – Žiacka liga Prešov; 1.kolo – CH11 – 1.miesto Gabriel Guľaš; CH14 – 3.miesto Dominik Greš.

 

Majstrovstvá okresu Sabinov žiakov ZŠ a 1. st. OG

Dňa 6.11.2015 sa v CVČ Sabinov konalo okresné kolo MSR žiakov a žiačok ZŠ a 1. st. OG.

výsledky 

 

TORYSA OPEN 2015

 

výsledky

foto

 

 

TORYSA OPEN 2014

Šachový klub Sabinov za podpory sponzorov (Hotel Torysa, Sanas Sabinov a Klenoty Topas Sabinov) usporiadal 14.9.2014 už 18. ročník šachového turnaja „Torysa Open“. Zúčastnilo sa ho 74 hráčov prevažne z Východného Slovenska ale jeden z účastníkov k nám zavítal až druhého konca EU – zo Škótska. Víťazom turnaja sa už po niekoľkýkrát stal GM Mikuláš Maník (Dunajov), pred FM Norbertom Zamborom (Prakovce) a FM Vladimírom Jackom (Prakovce). Ceny od sponzorov získali prvý ôsmi hráči v konečnom hodnotení a okrem nich aj najlepší hráči s osobným hodnotením do 1350 – Rybovič N. (Stará Ľubovňa), do 1600 – Novotný J. (Slovinky), do 1800 – Žigo P. (Košice) a do 2000 – Hurtuk R. (Stará Ľubovňa). Ocenení bolo aj najlepší hráč do 18 rokov – Ištoňa M. (Sabinov) a najlepšia žena – WIM Mrvová A. (Humenné).

Výsledky

Foto

 

Cezhraničná liga – ŠK Sabinov strieborný!!!

Výsledky finálového turnaja.

Dátum

Čas

Miesto

Zápas

Výsledok

 

 

Por.

Družstvo

Z

V

R

P

B

4.5.2014

10:00

Bardejov

Sabinov – Dlhá Lúka

3:1

V

 

1.

Krosno I

6

4

2

0

14

12:00

K. Gorlice – Sabinov

1,5:2,5

V

 

2.

Sabinov

6

3

1

2

10

14:00

Sabinov – Krosno I

2:2

R

 

3.

Dlhá Lúka

6

2

1

3

7

FOTO z Cezhraničnej ligy

 

4.

Kornuty Gorlice

6

0

2

4

2

 

 

 

 

 

Cezhraničná liga – základná časť

Dátum

Čas

Miesto

Zápas

Výsledok

 

 

Por.

Družstvo

Z

V

R

P

B

18.1.2014

9:00

Bardejov

D. Lúka – Sabinov

3:1

P

 

1.

Krosno I

11

10

1

0

31

11:00

Sabinov – Bardejov

1,5:2,5

P

 

2.

Dlhá Lúka

11

9

0

2

27

25.1.2014

9:00

Sabinov

Sabinov – Humenné II

3:1

V

 

3.

Sabinov

11

8

0

3

24

11:00

Humenné I – Sabinov

1,5:2,5

V

 

4.

Kornuty Gorlice

11

6

2

3

20

13:00

Kežmarok – Sabinov

1,5:2,5

V

 

5.

Humenné I

11

5

2

4

17

15.2.2014

10:00

Krosno

Krosno II – Sabinov

1:3

V

 

6.

Bardejov

11

5

2

4

17

12:00

Sabinov – Brzozów

2,5:1,5

V

 

7.

Brzozów

11

5

0

6

15

14:00

Krosno I – Sabinov

2,5:1,5

P

 

8.

Kežmarok

11

4

1

6

13

8.3.2014

10:00

Kežmarok

Sabinov – Parafia

3,5:0,5

V

 

9.

Humenné II

11

3

1

7

10

12:00

Biecz - Sabinov

0:4K

V

 

10.

Parafia Gorlice

11

2

3

6

9

14:00

Sabinov - Kornuty

2,5:1,5

V

 

11.

KrosnoII

11

0

2

9

2

4.5.2014

Finále v Bardejove – prvé 4 družstva

 

12.

Biecz

11

1

2

8

0

 

 

 

Biecz odstúpil z turnaja

 

TORYSA OPEN 2013

Šachový klub Sabinov a Hotel Torysa usporiadali 22.9.2013 už 17. ročník šachového turnaja „Torysa Open“. Víťazom sa stal FM Norbert Zambor pred GM Mikulášom Maníkom a GM Martinom Mrvom.

Výsledky, foto 1, foto 2

 

 

 

logo ŠK Sabinov
KALENDÁR
INTERNÉ FÓRUM
klub@sksabinov.sk
posledná aktualizácia:
6. August 2016.
Tréningy každý piatok od 14:30 - 17:00 mládež, 17:00 - 20:00 dospelí CVČ Sabinov.   -->